לקראת פורים: 5 תחפושות השוות ל2020

פורסם ב

פורים אמנם עוד די רחוק אבל כולם יודעים שצריך להתחיל לחשוב על תחפושות הרבה זמן מראש

הנסיכה שכולנו רוצות להיות, גיבור העל שמציל את העולם, הזיקית הלוחמת, הנבל הפופולארי ביותר והבחורה שחיה בעולם משלה-כל הרעיונות לתחפושות הכי שוות לחג הפורים המתקרב אלינו בצעדי ענק.

תחפושות אלזה מפרוזן2

רצנו לראות את סרט ההמשך המצליח של דיסני ועכשיו כולנו רוצות להיות כמוה: אלזה הנסיכה היפה והרגישה שמוכנה להקריב את עצמה למען הממלכה שלה.

המארז כולל שמלה בצבע תכלת בעלת שרוולים ארוכים ושובל שקוף מקסים. רצוי לשלב עם צמה וחיוך גדול כמו של אלזה כשהיא רואה שהממלכה ניצלה.

 

תחפושת כוח פיג’יי – גקו

כוח פיג’י היא סדרה של ילדים שהופכים ללוחמי צדק בלילה בזכות כוחות מיוחדים של בעלי חיים שונים. הילדים לומדים לשתף פעולה כדי לנצח את הרעים. גקו, לגמרי הדמות האהובה עלינו, הוא ילד לטאה היכול להסוות את עצמו בהחלפת צבעי החליפה שלו.

המארז כולל אוברול בצבע ירוק ומסכה מבד איכותית,  התחפושות מקוריות, עשויות מבדים איכותיים ונוחים ללבישה ובנוסף עומדות בתקן חסינות לאש.

תחפושת סופרמן שחר הצדק

סופר מן הוא לנצח גיבור העל האהוב עלינו גם כשהוא לובש חליפה וגם כשהוא מנסה לחיות חיים רגילים בתור קלארק קנט. המארז כולל אוברול שרירי וגלימה.

התחפושות מקוריות, עשויות מבדים איכותיים ונוחים ללבישה ובנוסף עומדות בתקן חסינות לאש.

תחפושת דארת ויידר מטאל ממלחמת הכוכבים 

מי לא דיקלם מול המראה “לוק איי אם יור פאזר” כשהוא חובש דלי הפוך על הראש וסדין בתור גלימה? עכשיו אפשר לעשות את זה בחליפה מרשימה ותוך אחיזת חרב אור.

המארז כולל חליפה וחרב אור. התחפושות מקוריות, עשויות מחומר EVA איכותי ונוח ללבישה ובנוסף עומדות בתקן חסינות לאש.

תחפושת וונדר וומן דלוקס- ליגת הצדק

תמיד אומרים לנו שאנחנו וונדר וומן, אז בפורים הזה גם נהיה לבושות בהתאם. תחפושת וונדר וומן דלוקס “ליגת הצדק” כוללת שמלה נוצצת, חגורה, נזר ומגני ידיים ורגליים.  התחפושות מקוריות, עשויות מבדים איכותיים ונוחים ללבישה ובנוסף עומדות בתקן וחסינות לאש.

יש לכם רעיונות נוספים? ספרו לנו בתגובות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

*