מוכנים לחנוכה? 5 הצעצועים הכי פופולריים בישראל

פורסם ב

עדיין מתלבטים איזה צעצוע בא לכם לקבל לכבוד החג? אנחנו כאן בשבילכם.

בדקנו מהם הלהיטים התורנים על מדפי החנויות, ולאילו משחקים פחות מוכרים כדאי לכם לשים לב.

הטבעת המרחפת Flow Ring

moodhoops- flow-ring-1

תיאור מוצר: משחק תנועתי, המתאים לכל אחד ואחת ובכל גיל. מדובר בסליל מתכתי ארוך שמורכב מ-14 צמידים המחוברים זה לזה. משחילים את הסליל על הידיים ובכל תנועה של היד הסליל נפתח ונסגר ומשנה את צורתו.

לאיזה גיל: 6 ומעלה

בובות האצ’ימלס אריזת רביעייה

בובת האציטסימייל בביצה - מבית דיאמנט

תיאור מוצר: יותר מ- 70 דמויות איסוף שונות. מחזיקים את הביצה בידיים, משפשפים את הלב הסגול, עד שהוא הופך לוורוד, ואז הביצה מוכנה לבקיעה. אפשר לעזור לביצה לבקוע. בתוך הביצה דמויות איסוף קסומות.

לאיזה גיל: 3 ומעלה

כבאית סמי הכבאי

משאית סמי הכבאי

תיאור מוצר: משאית ממונעת בעזרת שלט אשר יכולה להשפריץ מים בלחיצת כפתור ולהדליק אורות. ניתן להרים ולהוריד את מנוף המשאית וכמובן לנסוע. בהשלמה לכבאית “סמי הכבאי” ניתן למצוא גם מבני צעצוע של מוסך, תחנת כיבוי אש שניתן לשחק יחדיו עם הכבאית, בובות רכות לילדים קטנים, תחפושות ושלל אביזרים להשלמת החוויה.

לאיזה גיל: 3 ומעלה

הכלבלב הנבון של fisher price

הכלבלב הנבון לילה טוב מחיר 199.90 ש''ח (3) (Custom)

תיאור מוצר: בובת כלבלב רכה וחמודה השרה, מדברת, צוחקת ומדקלמת. על הבובה כתובים שמות אברי הגוף. בעל שלושה שלבי לימוד המתאימים להתפתחות התינוק. באמצעות הכלבלב מכיר התינוק את איברי הגוף, צבעים, צורות, ספרות ושירים מוכרים. המוצר דו לשוני ומלמד עברית ואנגלית.

 לאיזה גיל: 6 חודשים עד גיל 36 חודשים

ערכה מכנית להרכבה- טכנו קאר

טכנו קארס

תיאור מוצר: סדרת כלי רכב להרכבה מבית CLEMENTONI הערכה כוללת 250 חלקים וניתן להרכיב כ- 50 אופציות של כלי רכב. לערכה מחברים מנוע חשמלי המאפשר לכלי הרכב לנוע בקלילות.

לאיזה גיל: 8 ומעלה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

*