כל מה שאתם צריכים לדעת על ההרחבה של המשחק clash of clans

פורסם ב

למשחק המובייל הנפוץ בעולם יוצאת הרחבה חדשה ואחת הכי גדולות שיצאו, הרחבה שהיא למעשה משחק נפרד בתוך המשחק. 

clash of clans

לכל משחק קיים, לא משנה אם הוא מחשב או קונסולה, ובמיוחד אם הוא משחק מובייל, חובה שתהיה התפתחות בסופו, מה שנקרא end game.

clash of clans הוא אחד המשחקים הכי משוחקים במובייל כבר הרבה זמן. הוא נתקע על כמות משתמשים ששיחקו בו ברמות הגבוהות ביותר במשך זמן רב ולכן היה זקוק לתמריץ על מנת לשחק בו ולהשקיע.

ואכן, הגיעה ההרחבה החדשה, Builder’s Base, שהיא בעצם משחק נפרד בתוך המשחק, עם מטבעות משלו, חיילים משלו ואפילו מבנים משלו. המצב החדש נועד לתת למשתמשים חדשים, חוזרים או ותיקים את האפשרות לחוות את המשחק בצורה אחרת.


קבלו כמה טיפים למצב החדש:

- הוא נפתח אחרי שבונים את הסירה במבנה הראשי. כמות המשאבים הנחוצים לא גדולה, מה שאומר שגם שחקנים מתחילים יכולים להתחיל את המצב הזה בשלבים המוקדמים של המשחק.

- המטבע היחיד המשותף בין שני הבסיסים הוא gems, ומקבלים אותו בכסף אמיתי בעיקר.

- כשחקן תוקף אותך אתה תוקף אותו בחזרה. כלומר, התקיפה קוראת בו זמנית, אותו מצב כמו בקלאש רוייל; מי שמשיג הכי הרבה כוכבים מנצח, כאשר המקסימום הוא שלושה. כוכב מתקבל על הריסת המבנה הראשי, או הריסת לפחות 50 אחוז מהמבנים, ואם הרסתם הכל, קיבלתם שלושה כוכבים וניצחתם. מה קורה כאשר יש שוויון בכוכבים? מה שקובע הוא אחוז הנזק הכללי לבסיס, אין תיקו.

- אין לצבא הראשוני שלכם גיבוי. במקום גיבוי יש לכם זמן המתנה בו אתם יכולים לאמן אותו מחדש ללא עלות וככה להמשיך לתקוף.

- הדרך הכי טובה להשיג עוד מטבעות ואליקסרים היא לתקוף ולנצח בקרבות כי שחקן שמפסיד לעומת המצב המקורי לא מאבד משאבים. כרגע, המשחק מוגבל לשלושה קרבות ביום ואם אתם רוצים יותר תצטרכו להשקיע ב-gems.

- רמת הבסיס הכי גבוהה אליה ניתן להגיע נכון להיום היא רמה 6.


 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

*