חולמים ללמוד ב”הוגוורטס”? זה עומד להתגשם!

פורסם ב

חלום חייכם להפוך לסטודנטים ב”הוגוורטס” עומד להתגשם!

משחק חדש יכניס אתכם לבית הספר המפורסם לקוסמים של “הארי פוטר” ויראה אור באביב 2018!

תוצאת תמונה עבור הארי פוטר

דור שלם של קוראים וצופים גדל עם החלום לקבל מכתב מינשוף, ולהיות סטודנטים מן השורה בבית הספר לקוסמים “הוגוורטס”, מסדרת הספרים והסרטים של “הארי פוטר”, וללמוד כיצד להכין שיקויים, לבצע כשפים, ולעוף על מטאטא. ובכן – עכשיו יש לכם הזדמנות לעשות בדיוק את זה במשחק חדש לסמארטפונים, שיצא באביב 2018.

“הארי פוטר: המסתורין של הוגוורטס” ייתן למעריצים הזדמנות להיכנס לבית הספר המפורסם לקוסמות, ולהשתתף בשיעורים כמו התגוננות מפני כוחות האופל, שיקויים, מועדון קרב השרביטים ועוד. בצעד טרנדי למדי, עלילת המשחק תתרחש בשנות ה-80 (היוש “דברים מוזרים”), כלומר הרבה לפני תקופתם של הארי, הרמיוני ורון, אבל כן תוכלו ללמוד בשיעורים של המורים הגדולים כמו פרופסור דמבלדור, סנייפ והאגריד, ולהאזין לסינדי לאופר תוך כדי.

חברת המשחקים האחראית על המשחק היא Jam City (החברה שהביאה לנו את המשחק מבית היוצר של מארוול – “הנוקמים: האקדמיה”), והם כבר מגדירים אותו כ”משהו שלא נראה לפני”. “‘המסתורין של הוגוורטס’ יהיה משחק ההרפתקאות הראשון של ‘הארי פוטר’ שיהיה מותאם לנייד, והוא יתעדכן באופן קבוע בשביל ליצור שיעורים חדשים, וחוויות חדשות בעולם של הוגוורטס”, כך אמר מנכ”ל החברה, כריס דה-וולף.

“הארי פוטר: המסתורין של הוגוורטס” יהיה זמין להורדה בחינם ב-App Store באייפון, וב-Google Play באנדרואיד, כבר באביב 2018. מישהו מצטרף אלינו לאימון קווידיץ’ לפני?

2 thoughts on “חולמים ללמוד ב”הוגוורטס”? זה עומד להתגשם!

  1. אני מתרגשת להיות בהגוורטס זה החלום שלי אני רוצה להכיר את הגוורטס להכיר את הארי פוטר
    אני בספר ה-6

  2. אני חולם ללמוד בהגווטס אני כבר גמרתי את הסדרה פעמיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

*