מעריצי ‘דראגון בול זי’? זה המשחק שאתם חייבים להכיר!

פורסם ב

סדרת האנימציה המצליחה תעשה את המעבר לעולם משחקי הרשת והמעריצים כבר בטירוף. וגם: מי היא הדמות שמעוררת את מרבית הציפייה בקרב הגולשים?

דראגון בול זי  (יוטיוב)

חברת ‘Namco’, אחת מהאנימות המפורסמות והמצליחות בעולם, יצרה במרוצת השנים מספר ענקי של משחקים, בעיקר משחקי מכות, אבל יחד עם זאת, הרבה זמן לא היה משחק שמשך התעניינות כמו זה המבוסס על הלהיט הטלוויזיוני ‘Dragon Ball fighter Z’ . הבטא הסגורה תפתח ב-26.7 כאשר ההרשמה תעשה דרך אתר החברה. המשחק יהיה פתוח למשתמשי ה-XBOX ONE כמו גם לאלו המחזיקים פלייסטיישן 4.

למרות שתאריך ההרשמה כבר פורסם, טרם ברור  מתי הבטא עצמה תשוחרר, כאשר ב-‘Namco’ סירבו להתחייב ואמרו: "בהמשך השנה" ובכך הותירו את המעריצים במתח. החידוש העיקרי שיביא עימו המשחק הוא הוספת אחת מהדמויות הכי אהובות בסדרה, Future Trunks, כאשר בטריילר רואים אותו עושה מספר לא מועט של מהמלכים הידועים שלו מהסדרה.

אותו קדימון גם מציג חלקים מהמשחקיות הנראית מאד מלוטשת לשלב כל כך מוקדם בפיתוח. המשחק המדובר יכיל בוודאות  7 דמויות שכבר קיימות (גוקו, ג'יטה, גואן, פריזה, מאג'ין בו, סל המושלם וכאמור טארנקס). ב-Namco הבטיחו כי עד יציאת הבטא יתווספו עוד שני גיבורים שלא ראינו עד כה ורק הגבירו את מד הציפייה של המשתמשים העתידיים.


 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

*